квест «Світ професій»

27.02.2019

Професія - це певний вид праці, фах людини.
Кажуть, що вибір професії - це друге народження. Від того наскільки правильно обрати свій життєвий шлях, залежить, яке місце у суспільстві буде займати людина .
27 лютого 2019 року в Білицькій ЗОШ № 9 відбувся квест «Світ професій» в рамках шкільного проекту «Традиції української родини», організатором якого були випускники 11 класу.
У світі налічується понад 10 тис. професій, а включаючи спеціальності, спеціалізації, кваліфікації - понад 40 тис. Дійсно, ціле море можливостей і варіантів. Для учнів 5-8 класів квест був першою спробою проявити себе в різних професійних напрямках: дизайнерів шкільного інтер'єру, перукарів дівочих зачісок, журналістів, кухарів, аніматорів, хореографів.
Тож за підсумком балів І місце посіла команда 8 класу, на ІІ , з невеличким віставанням, команда 5 класу, ІІІ місце -7клас , ІV місце зайняв 6 клас. По закінченню заходу учасники отримали нові знання та гарний позитивний настрій.
Щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому. Як писав Конфуцій: «Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».