Наші випускники 

Випускний у Дев'ятій 2019

                                                              До неба музика сягає, наче мрія,  
                                                                              І тане в квітах урочистий зал.
                                                                              В очах у кожного і радість, і надія...
                                                                              У школі випускний останні бал.
Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.
27 червня 2019 року для них, випускників, стає часом з якого розпочався відлік їх дорослого життя. А поки що лунає музика і ось феєрично з'являються випускники. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас такі дорослі! Як складеться їх доля-таємниця, але подумки кожен бажав їм щастя.
Свято розпочалось з вручення свідоцтв про загальну освіту. Цю почесну місію виконала директорРєпна Лариса Володимирівна.
Багато теплих і добрих слів почули випускники від учнів молодшої ланки.
І у відповідь випускники підготували щирі слова подяки у словах і піснях школі, директору, наставникам, особливо щемливі -батькам.
Випускний вечір ще довго озиватиметься щасливими акордом у серцях кожного, хто був присутні на святі. Ось так легко, трохи емоційно відлетіли від нас у широкий, безмежний світ наші випускники. Щасти вам!
Випускники цього року успішно пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, підтвердили річне оцінювання, а деякі навіть підвищили річний результат.
Гарбуз Тетяна - нагороджена срібною медаллю. Призер міських олімпіад з фізики, астрономії, математики та історії. Нагороджена Грамотою міністерства освіти та науки за особливі успіхи у вивченні фізики, астрономії та історії.
Сорокіна Уляна - нагороджена срібною медаллю. Призер міських олімпіад з української мови та літератури,біології та екології,призер «Шевченкіади» та конкурсів знавців української мови імені Яцика. Фіналіст обласної науково-практичної конференції «Дослідження і винахідництво» в галузі біології. Нагороджена Грамотою міністерства освіти і науки за особливі успіхи у вивченні цих предметів.
Ісаєнкова Вікторія - призер міської олімпіади із української мови літератури . Нагороджена Грамотою міністерства освіти і науки за особливі успіхи у вивченні цих предметів.
Басистюк Олександр - посів ІІ місце в міській олімпіаді з англійської мови. Нагороджена Грамотою міністерства освіти і науки за особливі успіхи у вивченні англійської мови.
Махниборода Оксана - переможець міського конкурсу «Лідер року 2017», очолювала Раду старшокласників м.Добропілля
Дубрівська Юлія - призер обласної олімпіади з трудового навчання. Нагороджена Грамотою міністерства освіти і науки за особливі успіхи у вивченні технологій.
Басистюк Олександр, Гарбуз Тетяна, Дубрівська Юлія, Романченко Дар'я, Сорокіна Уляна - члени шкільної команди «Ерудит», учасники міської інтелектуальної гри для старшокласників «Інтелектуальний простір» .
Басистюк Олександр, Кіпаренко Анастасія, Полежаєва Софія - члени збірної шкільної команди з волейболу яка неодноразово була переможцем міських змагань. Кіпаренко Анастасія нагороджена Грамотою міністерства освіти і науки за особливі успіхи у вивченні фізичної культури.
Команда КВК 11 класу у складі Гарбуз Тетяна, Дубрівська Юлія, Жажина Ганна, Кіпаренко Анастасія, Осадчий Богдан, Полежаєва Софія, Романченко Дар'я, Сліпенко Дар'я, Сорокіна Уляна - переможець турніру КВК 2019 року.
Також на шлях дорослого життя стають Дубровський Олександр,Євстаф'єв Данило, Махова Ганна, Міщанін Микола, Шовкун Катерина. Школа пишається своїми випускниками, які в майбутньому стають успішніми особистостями.

Випуск 2016 року


Випуск 2009 року

Випуск 1992 року